Detail pozice

Strojní zámečník - montážník

Náplň práce:

Montáž a odzkoušení jednoúčelových strojů, jejich kompletaci a předávací zkoušky pro ověřené funkce a spolehlivost
Montáž strojů a servisní zásahy u zákazníka
Montáž pneumatických a hydraulických komponentů
Montáž přípravků
Ruční opracování součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním
Ruční a strojní řezání závitů
Vrtání na stojanových vrtačkách
Sestavování pomocí šroubování, nýtování, pájení a popř. svařováním
Lícování součástí zabrušováním, zaškrabáváním
Dílčí montáže včetně montáže dílců po strojním obrábění
Ruční i jeřábové manipulace

Požadujeme:

SO strojírenského typu (příp. vyučen)
Oprávnění obsluhovat ZZ
Oprávnění provádět vazačské práce
Oprávnění obsluhovat VV
Způsobilost provádět kontrolní měření
Schopnost koncentrace, tvořivost, přesnost, smysl pro pořádek, pečlivost
Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, zručnost, síla nosit a zvedat břemena

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:
• 7,5 hodinová pracovní doba;
• 25 dnů dovolené;
• profesní vzdělávání;
• příspěvek na dopravu do zaměstnání;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• příspěvek na stravování;
• služby závodní jídelny;
• špičkové technologie a moderně vybavená pracoviště.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jiráskova 691, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

TES VSETÍN s.r.o.

Kontakt

Personální TES