Detail pozice

Strojírenský zámečník - svářeč

Náplň práce:

Paketování statorů a rotorů
Svařování, skládání, stehování
Pravidelné každodenní odvádění Nh
Vyplňování výrobní dokumentace, kontrolních lístků
Kontrola kvality odvedené práce
Zodpovědnost za svěřené pracovní pomůcky - nářadí, stroje, měřidla atd.
Dodržování pořádku na pracovišti a dodržování BOZP
Plnění úkolů v souvislosti se systémem ISO
Údržba a kontrola strojů a zvedacích zařízení

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání, případně vyučení v oboru strojírenství
Kvalifikace svařování CO2 (praxe ve svařování výhodou, TIG kvalifikace rovněž výhodou)
Zámečnické práce výhodou
Oprávnění provádět vazačské práce
Oprávnění obsluhovat ZZ
Znalost a orientace ve výrobní dokumentaci
Manuální zručnost, schopnost koncentrace, pečlivost, smysl pro pořádek
Fyzickou zdatnost, sílu nosit břemena

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:
• 25 dnů dovolené;
• profesní vzdělávání;
• příspěvek na dopravu do zaměstnání;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• příspěvek na stravování;
• služby závodní jídelny;
• špičkové technologie a moderně vybavená pracoviště.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jiráskova 691, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

TES VSETÍN s.r.o.

Kontakt

Personální TES