Detail pozice

Svářeč

Náplň práce:

Umístění sestehovaných svařenců pomocí zvedací techniky na svařovací stůl
Nastavení správných svařovacích parametrů (napětí, proud atd.)
Provádění finálního svařování na sestaveném konstrukčním celku
Kontrola kvality průběhu svařování během svařovacího procesu
Vizuální kontrola svárů dle EN 817 B,C a následné očištění, zabroušení či oprava

Požadujeme:

Vyučení v oboru strojírenském, příp. příbuzného typu
Oprávnění svařovat v ochranné atmosféře směs. plynů Z-M1, EN-287-1
Oprávnění obsluhovat ZZ
Oprávnění provádět vazačské práce
Smysl pro pořádek, schopnost koncentrace, pečlivost
Dobrý zdravotní stav - odolnost proti hluku, prachu a vibracím
Obratnost, zručnost a fyzická zdatnost

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:
• 25 dnů dovolené;
• profesní vzdělávání;
• příspěvek na dopravu do zaměstnání;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• příspěvek na stravování;
• služby závodní jídelny.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jiráskova 691, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

TES VSETÍN s.r.o.

Kontakt

Personální TES