Detail pozice

Projektant elektro

Náplň práce:

Tvorba projektové dokumentace pro testovací zařízení a jednoúčelové stroje ve verzi Eplan 2.4 a vyšší
Komunikace se zákazníkem v průběhu vývoje
Práce v projekčním týmu
Aktivní účast při návrhu, testování a ladění aplikací v rámci tuzemských i zahraničních zákazníků
Zpracování dokumentace – uživatelské příručky
Vytváření nabídek pro obchodní oddělení – podrobný technický popis navrženého řešení

Požadujeme:

SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku
Dobrá orientace v elektro dokumentaci nutná
Předchozí praxe výhodou

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:
• 7,5 hodinová pracovní doba;
• 25 dnů dovolené;
• flexibilní pracovní doba (u vybraných pozic);
• profesní a manažerské vzdělávání;
• příspěvek na dopravu do zaměstnání;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• příspěvek na stravování;
• služby závodní jídelny;
• špičkové technologie a moderně vybavená pracoviště.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jiráskova 691, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

TES VSETÍN s.r.o.

Kontakt

Personální TES