Detail pozice

Elektro konstruktér

Náplň práce:

Tvorba materiálové rozpisky a výkresové dokumentace el. vinutí statorů asynchronních motorů, uvolňování do systému
Design elektro, úprava převzaté dokumentace zákazníka (vkládání + zapojování vinutí)
Návrh materiálů (vinutí, izolace, atd.)

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ elektro v oblasti silnoproudu, vhodné i pro absolventy (zkušenost v podobném oboru výhodou)
Základní znalost konstrukčních programů Auto CAD, Inventor, apod.
Základní znalost SW Word, Excel, Outlook
Základní znalost anglického jazyka
Proaktivní přístup a spolehlivost
Práce v týmu, orientace na výsledek
Zájem a chuť podílet se na rozvoji společnosti
Tvárnost, flexibilita, touha vzdělávat se

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:
• 7,5 hodinová pracovní doba;
• 25 dnů dovolené;
• flexibilní pracovní doba (u vybraných pozic);
• profesní a manažerské vzdělávání;
• příspěvek na dopravu do zaměstnání;
• příspěvek na penzijní připojištění;
• příspěvek na stravování;
• služby závodní jídelny.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jiráskova 691, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

TES VSETÍN s.r.o.

Kontakt

Personální TES